F-TİPİ TERÖR ÖRGÜTÜ BÜTÜN KALELERİ ZAPTEDİP, TERSANELERE DE GİRDİ Mİ?

 "TÜRK MİLLETİ VE DEVLETİNE DÜŞMAN F-TİPİ DERİN İHANET ÇETESİ"

TÜRK MİLLETİ UYAN ARTIK!                             

TBMM'YE KADAR GİRMİŞ PKK-NARKO TERÖR ÖRGÜTÜNÜN CANİLİKLERİNİ TASDİK EDEN  BORAZANLARI İLE KOLKOLA OTURAN F-TİPİ TERÖR ÖRGÜTÜNÜN YANDAŞLARI ARTIK HER MEVKİDELER VE HERYERDELER. TÜRK ASKERİNİ, TÜRK MİLLETİNİ,TÜRK DEVLETİNİ TEHDİT EDİYOR, İMRALI'DAKİ  KATİLBAŞINA SAYIN DİYEREK AF İSTİYORLAR. YANİ ÜNİTER YAPIDAKİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ  HEM NAYLON PARTİLERİ, HEM DE DAĞDAKİ ELİ KANLI  KATİLLERİ, HEM  KÜRTÇÜ- EROİNCİ CEMAATLERİ, HEM DE KENDİ MİLLİYETİNİ BİLMEYEN BAZI TÜRKLERİNDE KATILDIĞI EMEVİ-ARAPÇI TARİKAT ODAKLARI İLE EL ELE KOL KOLA  YIKIP "KONFEDERASYON KURMAK "İSTEDİKLERİNİ SAĞIR SULTANLARIN DUYMASINA RAĞMEN, BUNLARA KİMSE BİRŞEY YAPMIYOR.ÜSTELİK BUNLARIN İÇİNDE ELİ SİLAHLI TERÖR EĞİTİMİ ALANLARI,KOCASI DAĞDA OLANLARI VE HATTA MAHMUR VE KANDİLİ ZİYARET EDENLERİ BİLE  VARKEN! HERKES SUSUYOR. HERKES KİBAR VE NAZİK BİR ŞEKİLDE BUNLARIN ELLERİNİ SIKIYOR.KİMSEDE TIK YOK!

TÜRK ASKERLERİ KAHPE PUSULARLA TOKATTA OLDUĞU GİBİ ŞEHİT EDİLİYOR AMA BUNLARIN GAZETELERİ BİR SATIR BİLE BU OLAYDAN BAHSETMİYORLAR. SAHİP OLDUKLARI  STV, KANAL 7 GİBİ TELEVİZYON KANALLARININ HABER PROGRAMLARINDA SADECE TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİN ŞEREFLİ SUBAYLARINA DÜZMECE İFTİRALAR ATIYOR VE ASİMETRİK BİR SAVAŞIN ELEMANLARI OLDUKLARINI AÇIKCA GÖSTERİYORLAR.TÜRK MİLLETİNİN KUTSAL ERGENEKON ADINI "FETÖ" TERÖR ÖRGÜTÜ OLARAK BEYİNLERE İŞLİYOR VE HER HABERİ İSTEDİKLERİ GİBİ ÇARPITARAK VERİP BELİRLİ BİR İNSAN KİTLESİNİ ALDATIYORLAR! BUNLAR KESİNLİKLE TÜRK VE GERÇEK MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR! TÜRK SUBAYLARI İLE HABERLERİ VERİRKEN HEYECANLANIYOR, AĞIZLARINDAN SALYALAR AKIYOR VE MÜTHİŞ BİR KEYİFLE ANLATIYORLAR! BUNLAR ELBET TÜRK MİLLETİNİN BUNLARA BİRGÜN HESAP SORACAĞINI HİÇ AMA HİÇ AKILLARINA GETİRMİYORLAR!ERMENİYE TAVİZ VERİLİYOR ÇIT YOK!RUMLAR AZMIŞ DURUMDA KIBRISIN TAMAMINI İSTİYORLAR KİMSENİN UMURUNDA DEĞİL! KELDANİLER BRÜKSEL'DE, SÜRYANİLER AVUSTRALYA'DA SÖZDE SOYKIRIM ANITI AÇARAK TÜRKLERE SOYKIRIM YAPMAKLA SUÇLUYORLAR GIK YOK! ELİN RUM, SÜRYANİ, ERMENİ, KELDANİ VE BİLİMUM MECUSİLERİ TOPLANMIŞ VE TÜM DÜNYADA "ANADOLUYA GERİ DÖNÜŞ" İSİMLİ BİR ÖRGÜTLE TEKRAR TÜRKİYE'Yİ ELE GEÇİRMEK İSTERLER KİMSENİN ÇITI ÇIKMAZ!

TÜRK MİLLETİ SADECE SEYREDİYOR! MİLLİ DUYGULAR YOK EDİLMİŞ VE TÜM ÜMİTLERİN AB-AVRUPA BİRLİĞİNE BAĞLANDIĞI BU ZAMANDA HERŞEYİN GERÇEKLEŞMESİ HİÇ DE YADIRGANACAK GİBİ DEĞİL! HAÇLI AVRUPAYA GİRMEK İÇİN "HERKES KUL KÖLE OLMUŞ DURUMDA".  İŞTE TÜM ŞER ODAKLARI VE TÜRK DÜŞMANLARI SİYASETÇİLERİ VE YÖNETİMLERİN BU ZAAFINI KULLANIYORLAR. TEK BİR KARŞI ÇIKIŞDA TÜRKLER VE TÜRKİYE HAKLI BİLE OLSA,  SOPA SALLAYARAK "BAKIN HAAA!YOKSA SİZİ AB'YE ALMAYIZ DEYİP ORTA PARMAĞINI GÖSTERİNCE"AKAN SULAR DURUYOR VE HERKES BİRDEN EVCİLLEŞİP "TAMAM ABİCİM" DİYEREK HAÇLILARA BİAT EDİYORLAR! YURTSEVERLEK ARTIK PRİM YAPMIYOR. İHANET VE TÜRK İLE TÜRKİYE KARŞITLIĞI EN POPÜLER DAVRANIŞ SAYILIYOR. BİR DE BUNUN ÜSTÜNE FENER PAPAZI KENDİNİ VATİKAN GİBİ EKÜMENİK VE BAĞIMSIZ GÖRÜYOR! YANİ TÜM ATATÜRK DÖNEMİNDEKİ KAZANIMLARIMIZ ELİMİZDEN ALINIYOR. KİMSEDE TIK YOK! HAÇLI AVRUPA 2009  YILIDA SİZİ 14 SONRA YANİ 2023 DE KESİN AVRUPA'YA KATACAĞIZ DİYOR.YANİ TÜRK CUMHURİYETİNİN 100. YILINDA ONU YOK EDECEĞİNİ AÇIKCA İLAN EDİYOR! KİMSENİN GIKI ÇIKMIYOR! SESİ ÇIKANLARI, TÜRK KEMALİSTLERİNİ, MİLLİYETÇİLERİNİ, ÜLKÜCÜLERİNİ, ULUSALCILARINI, DEVRİMCİLERİNİ, DEMOKRATLARINI, TÜRKÇÜLERİ VE HATTA TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ MENSUPLARINI İFTİRA VE DÜZMECE TEZGAHLARLA TUTUKLAYIP İÇERİ ATIYORLAR! ANCAK HERŞEYİN BUGÜN GİBİ GİTMEYECEĞİNİ VE TÜRK MİLLETİNİN BİRGÜN OLANLARI FARK EDECEĞİNİ VE TARİHTEN GELEN YAPISIYLA COŞACAĞINI UNUTUYORLAR! TÜRKLERİN EN ZOR DÖNEMLERDE BİLE SON ANDA GOLLER ATACAĞINI AKILLARINA GETİRMİYORLAR!

***DÖNME VE DEVŞİRME İHANET ÇETELERİNİN ABD DEKİ PROF.LARI VE MEDYA KOLU,AB  VE ABD NİN NİN TAVSİYELERİ İLE  TSK NIN PASİFİZE EDİLMESİ VE JANDARMANIN TASFİYESİ İÇİN RAPORLAR HAZIRLADILAR,AYNI  BİR ZAMANLAR VATANSEVERLİKLERİ VE BAŞARILARI TESCİLLİ ÖZEL HAREKAT BİRLİKLERİNİN TERÖRLE HAREKATTA PASİFİZE EDİLMESİNDE  YAPILDIĞI GİBİ...,

***DÖNME ve DEVŞİRMELERİN İHANET ÇETELERİ AB NİN İSTEĞİYLE BANKALARIMIZIN, TOPRAKLARIMIZIN, FABRİKALARIMIZIN,SAHİLLERİMİZİN VE TEŞVİKLERLE MİLLETİMİZİN ÖZ TOPRAĞINA YİNE MİLLETİMİZİN PARASI İLE YAPILMIŞ 99 YILLIĞINA KİRALANMIŞ TESİSLERİMİZİN YERLİ İŞBİRLİKÇİLER ARACILIĞIYLA TRÖSTLEŞMİŞ EMPERYALİST -YABANCI TURİZM  ŞİRKETLERİNE  SATILMASINA DESTEK VERDİLER,

***VATANIN SATILMASINA SES ÇIKARMADILAR,

***YERALTI VE YERÜSTÜ ZENGİNLİKLERMİZİ SATILMASINA DESTEK VERDİLER,

***MİLLİ EĞİTİM SİSTEMİMİZİN AB RAPORLARI VE PROJELERİ İLE MİLLİLİKTEN UZAKLAŞMASI VE GENÇLERİMİZİN LÜMPENLEŞMESİ İÇİN HER YOLU DENEDİLER, EĞİTİMİ ÇÖKERTEREK ÇOCUKLARIMIZI DERSANELERE MUHTAÇ ETTİLER,

***TÜRK KÖYLÜSÜNÜN TARIMININ VE HAYVANCILIĞININ SAHTE AB RAPORLARI İLE YOK EDİLMESİNE SES ÇIKARMADILAR,

***DÖNME VE İHANET ÇETELERİ BÖLÜCÜLÜĞÜ VE TÜRK MİLLETİ ARASINDAKİ MEZHEP AYRILIKLARINI AB NİN DESTEKLERİ İLE KÖRÜKLEDİLER VE AVRUPADAN HALEN KÖRÜKLÜYORLAR,

***SAHTE ERMENİ SOYKIRIMINA YA DESTEK VERDİLER YA DA SESLERİNİ ÇIKARMADILAR,

***LOZAN'DA ALINMIŞ HAKLARIMIZ VE RUM PAPAZININ FAALİYETLERİNİ GÖRMEZDEN GELİRKEN, TÜRKLERİN  KURDUKLARI  İSTİKLAL MADALYALI TÜRK ORTODOKS PATRİKHANESİNİ VE  KARAMANLI KAHRAMAN VE ATATÜRKÜN DOSTU ÖZTÜRK EFTİM EFENDİNİN VE AİLESİNİN DÜŞÜNCELERİNİ,TÖRESEL İNANÇLARINI KÜÇÜMSEDİLER VE AŞAĞILADILAR,

***İSLAMİYETİN TARİKATLARIN ELİNDE ŞİRKLERE ALET OLMASINA SES ÇIKARMADILAR,MÜSLMANLARIN BİR SİYONİST OYUNU OLAN KURANDAKİ İSLAMIN DIŞINA İTİLMESİNE DESTEK VERDİLER,

***DÖNME VE DEVŞİRMELERDEN OLUŞAN İHANET ÇETELERİ ,TÜRK'E VE TÜRK DEĞERLERİNE HAKARETİ  SUÇ OLMAKTAN ÇIKARILMAK İSTENMESİNE DESTEK VERDİLER,

***AB'NİN DESTEĞİ İLE HAZIRLADIKLARI RAPORLARDA ATATÜRKÜN RESİMLERİNİ DEVLET DAİRELERİNDEN İNDİRMEK İSTEDİLER,

BU DÖNME VE DEVŞİRMELERİN İHANET ÇETELERİ ,MİLLİ KURTULUŞ SAVAŞIMIZIN SONUCUNDAKİ GİBİ HÜSRANA UĞRAYACAK VE TÜRK MİLLETİNİ BÖLEMEYECEK VE GÖZ BEBEĞİMİZ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİMİZE ZARAR VEREMEYECEKLERDİR.

YAŞASIN TÜRKLERİN DEVLETİ OLAN TÜRKİYE CUMHURİYETİ...!

YAŞASIN TAM BAĞIMSIZ TÜRK MİLLETİ VE TÜRKİYE !

BUNLARIN ŞEHİRLERDEKİ ADAMLARI HERGÜN YÜZLERCE MASUM VATANDAŞIMIZIN ARABASINI YAKIYOR VE SİBEL GİBİ KIZLARIMIZI  BELEDİYE OTOBÜSLERİNDE YAKARAK ÖLDÜRÜYORLAR. BEN KATİLİN DESTEKÇİSİ KATİL PKK YIM DİYE KORKMADAN BAĞIRIYORLAR.BUNLARIN ÜZERİNE SU SIKILIYOR VE ELLERİNDE MOLOTOF VE NARKO TERÖR ÖRGÜTÜNÜN POSTERLERİ İLE KARŞI SALDIRILAR YAPIYORLAR. YİNE BUNLARA VE YAPTIRANLARA KARŞI VE ARKASINDAKİLERE TIK YOK!

BEN TÜRKÜM,ŞEHİTLER ÖLMEZ VE  VATANIM İÇİN CANIM FEDA DİYENLERE PEKİ TEPKİ NE?

YİNE BİLDİK BİR DURUM; SU TESTİSİNİ  TAŞIYAN SUÇLU, TESTİYİ KIRAN İSE  SUÇLU  DEĞİL! 

LÜTFEN İYİ DİNLE TÜRK MİLLETİ / ULUSU!

TÜRK MİLLETİNİN VE TARİHİNİN  KUTSAL DEĞERLERİNİN ADI KULLANILARAK YAPILAN DEZENFORMASYON FAALİYETLERİNE KANIP HAREKET ETME! OYUNA GELİP TUZAĞA DÜŞME! DİKKATLİ OL!  

(Emperyalistlerin kuklaları olan işbirlikçi kripto dönme ve soysuz devşirmeler)

ÇÜNKİ;ERGENEKON,

TÜRKLER İÇİN KUTSAL BİR İSİMDİR.TÜRK İNANIŞLARINA GÖRE,TÜRKLERİN TUTSAKLIKTAN ÇIKIP DÜNYAYA YAYILIŞ DESTANIDIR. YANİ ERGENEKON TÜRK MİLLETİNİN YARADILIŞ DESTANI OLUP, YAŞAM, VAR OLUP OLMAMAK VE TÜRK HAKİMİYETİNİN ASIL KILINMASI  MÜCADELESİDİR. NİTEKİM TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURAN ÖNDERİMİZ ATATÜRK, YENİ DEVLETİMİZİN BASILAN İLK KAĞIT PARASI ÜZERİNE ERGENEKONDAN YOL GÖSTEREREK TÜRKLERİ ÇIKARAN KUTLU BOZKURT RESMİNİ BASTIRTMIŞ VE BU TOPRAKLARDAKİ TÜRK HAKİMİYETİNİ DOSTA DÜŞMANA BÖYLE İLAN ETMİŞTİR.!

KUTLU TÜRK İSİMLERİNE VE DEĞERLERİNE YAPILAN AŞAĞILAMALARI  VE ONLARI KULLANMA DÜŞÜNCESİNİ TÜRK MİLLETİ ADINA REDDEDİYORUZ..!

BU İSMİ KOYANLARIN VE "ETÖ"ADINI VERENLERİN YÜCE YARGIDA YARGILANMASINI İSTİYORUZ! 

TÜRK MİLLETİ!YAPILAN BİR  UYGULAMAYA KUTSAL TÜRK ERGENEKON İSMİNİN VERİLMESİ SENİ ÜZMESİN ! ANCAK YAYIN YASAĞINA RAĞMEN BAZI MEDYADA BU UYGULAMA VE BU UYGULAMADA GÖZ ALTINA ALINIP TUTUKLANAN VATAN EVLATLARI İÇİN GÖRÜŞ AÇIKLAYAN VE EMPERYALİSTLERİN  KUKLALARI OLDUKLARI TÜRK MİLLETİ TARAFINDAN İYİ BİLİNEN ,İŞBİRLİKÇİ KRİPTO DÖNME VE DEVŞİRMELERDEN OLUŞAN DERİN İHANET ÇETELERİNİN BEYANLARINI TAKİP ET, SÖYLEYEN VE SÖYLETENİ İYİ TANI. BÖYLECE TÜRK VATANINA VE MİLLETİNE SAHİP ÇIKMAK İÇİN ÇOK AMA ÇOK  ÇALIŞMAN GEREKTİĞİNİ  VE KENDİNİ HER KONUDA GELİŞTİRİP YETİŞTİRMEN GEREKTİĞİNİ  SAKIN OLA Kİ UNUTMA!

HER DEFASINDA SÖYLÜYORUZ! KRONİK TÜRK DÜŞMANI VE TÜRK ALERJİSİ OLAN BU KİŞİLERİN  ATALARININ KİM OLDUĞUNU ARAŞTIRDIĞINIZDA, KARŞINIZA KESİN OLARAK ,YA  ANZAVUR-HİLAFETÇİ DESTEKÇİSİ TARİKATÇILARI,YA YUNANCI HAİN ETHEM TARAFTARLARI ,YA ERMENİLERİ VE RUSLARI CANDAN DESTEKLEYEN SONRADAN MÜSLÜMAN OLMUŞ BAZI CEVAHETİ/LİVANELİ HAYDUTLARI, ABD VE AVRUPACI TERAKKİPERVER CEMİYETCİ AJAN  MANDACILARI, KRİPTO-MÜSLÜMAN İSİMLERİ ALMIŞ ERMENİ,YEZİDİ, YAHUDİ, KIPTİ, SÜRYANİ,YEZİDİ, MASROBİ, KELDANİ DÖNMELERİ, ÜMMETÇİ HIRVAT, SIRP DEVŞİRMELERİ, İNGİLİZCİ KÜRT TEALİ HAİNLERİ, VAHHABİ VEYA ARAPDAN ÇOK ARAPCI  BAAS ARAP-BEDEVİ  MİLLİYETÇİLERİNDEN OLUŞMUŞ "DERİN İHANET ÇETESİ" ÇIKACAKTIR.

BİZ DİYORUZ Kİ;

BU TÜRK DÜŞMANI "DÖNME DEVŞİRMELERDEN OLUŞAN DERİN İHANET ÇETELERİ" ÇAKALLAR, KRİPTO DÖNMELER VE ÜMMETÇİ DEVŞİRMELER DAHA ÖNCE TARİHSEL SÜREÇTE OLDUĞU GİBİ EN KISA ZAMANDA TARİHİN DERİN SAYFALARINDA KAYBOLACAKLARDIR! ÇÜNKİ BİZ TÜRKÜZ!.

Biz TÜRK  Öz ve  Öz TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ  taa iliklerimize Kadar !       

BİZ

TÜRK ATAMIZ OĞUZ KAAN'IN KUTLU BİLİNCİ VE İSTEKLERİNİ YAPAN VE  ÖNDERİMİZ GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN  VATANSEVER/YURTSEVER,TÜRKÇÜ-MİLLİYETÇİ KEMALİST İLKELERİ İZİNDEKİ İNSANLIĞIN GÖZBEBEĞİ  TÜRKLERİZ....!

YA SİZ KİMSİNİZ ? HEY! DUYUYOR MUSUNUZ ? TÜRK MİLLETİ SİZE SORUYOR.... .CEVAP VERİN! KİMSİNİZ ?

DOSTA, DÜŞMANA,  DERİN İHANET ÇETELERİNE,KRİPTO DÖNMEYE,ÜMMETÇİ DEVŞİRMEYE VE TÜM ASLI –NESLİ BOZUK, SOYUNDAN SOPUNDAN UTANAN,TÜRK ADINA VE TÜRK MİLLETİNE,TÜRK BOYLARINA, TÜRKİYEYE, TÜRK TÖRESİNE  YANİ TÜRK ADI TAŞIYAN HERŞEYE İFLAH OLMAZ BİR DÜŞMANLIK DUYANLARLARA ÖNCELİKLİ DUYURUDUR!

 **Türklerin bedenleri ve sesleri gibi konuştukları dil de uludur. Her Türk kendini aslan, düşmanını av, atını ceylan sayar.S. İbn Eşref   **

BİZ

İTİRAF EDİYORUZ,

TÜRKÜZ,

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENLERDENİZ,

ADIMIZ TÜRK MİLLETİ/ULUSU,

BOYLARIMIZ TÜRK BOYLARI,

SOYUMUZ  TÜRK SOYUDUR,

DİLİMİZ TÜRK DİLİDİR,

TARİHİMİZ ONİKİ BİN YILLIK TÜRK TARİHİDİR,

TÖREMİZ OĞUZ-TÜRK TÖRESİDİR,

BİZ TARİH YAPARIZ,

ÇÜNKİ;

BİZ TÜRK DOĞDUK,

ATATÜRKÜN  DEDİĞİ GİBİ KASIRGA OLDUK,  ŞİMŞEK OLDUK,YILDIRIM OLDUK,

YERYÜZÜNE YAYILDIK.

DÜNYAYA, BİNLERCE YILLIK SÜREÇ İÇİNDE TEK TANRI İNANCINI,ALFABEYİ,DİLİ,UYGARLIĞI VE KÜLTÜRÜ ÖĞRETTİK,

HER KÜLTÜR,İNANÇ  VE UYGARLIĞIN TEMELİNE TÜRK TÖRESİNİN TOHUMLARINI SERPİP İZLERİNİ BIRAKTIK.

GÜNEŞ OLDUK BİZ İNSANLIĞI AYDINLATMAK İÇİN,

YARADANDAN ALDIĞIMIZ İNANÇ İLE ,HİÇBİR MİLLETE NASİP OLMAYAN ÖZELLİKLERE SAHİP OLDUK,

AMAN DİLEYENİ ÖLDÜRMEDİK,

YEMEDİK, MİSAFİRİMİZE YEDİRDİK,

YOKSULLUK ÇEKTİK BELLİ ETMEDİK,

VATAN VE MİLLET İÇİN SEVEREK CANIMIZI VERDİK,

HİÇ İTİRAZIMIZ OLMADI ,ÇÜNKİ BU BİR TÜRK TÖRESİYDİ.

BİNLERCE YILDIR ARAMIZA KRİPTO DÖNMELER VE ÜMMETÇİ DEVŞİRMELER TÜRK İSİMLERİ ALARAK SAHTELİKLE SIZDILAR,

DAHA ÖNCE ÇİNLİ DÖNMELERİN GÖKTÜRK DEVLETİNE VE DEVŞİRME DÖNMELERİN OSMANLI İMPARATORLUGUNA YAPTIKLARI GİBİ BÜTÜN  KALELERE VE TERSANELERE GİRDİLER,

TÜRK MİLLETİ BUNUN FARKINA VARMIŞTIR ARTIK!

TÜKÜRÜKLERİNİ AĞIZLARINDA BİRİKTİRİP BEKLEMEKTEDİR,

HAK EDENLERE VE TÜRK DÜŞMANLARINA HEDİYE ETMEK İÇİN.

DÖNMELER VE DEVŞİRMELERE KARŞI;

BİZ ,OĞUZ ATAMIZ VE ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK'ÜN DEDİĞİ GİBİ KUDRETİMİZİN VE GÜCÜMÜZÜN DAMARLARIMIZDAKİ ASİL KANDA OLDUĞUNU İYİ BİLİYORUZ.

ÇÜNKİ "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE" ŞİARINI BENİMSEMİŞİZ. BU NEDENLE TÜRK MİLLETİNİ VE ONUN BÜTÜN BOYLARINI İNANÇ, DÜŞÜNCE VE MEZHEP AYRIMI  GÖZETMEKSİZİN CANIMIZ KADAR SEVİYORUZ.

BÜTÜN TÜRK BOYLARI ÖZ KARDEŞİMİZDİR,

GERÇEK KÜRTLER EMMOĞLUMUZDUR,

GERÇEK ÇERKESLER,ABHAZALAR,ÇEÇENLER VE DAĞISTANLILAR DAYIOĞLUMUZDUR,

GERÇEK GÜRCÜLER,BOŞNAKLAR,ARNAVUTLAR VE BALKANLILAR İSE TEYZEOĞULLARIMIZDIR....!

HEPSİ AYNI BU ÇATININ ALTINDADIRLAR. 

TÜRK ! 

BİR GÜN ELBET TÜRKİYENİN ÖNDERLİĞİNDE *TÜRK BİRLEŞİK DEVLETLERİNİN* AYNI AB-CERMEN BİRLİĞİ GİBİ TÜRKELİ BİRLİĞİ NİN KURULACAĞINI BİLİYORUZ,

BUNA TÜM VARLIĞIMIZLA İNANIYORUZ.

BİZ GÖRMESEK BİLE GÖZLERİMİZİ BU DÜNYAYA ONUN RÜYALARI İÇİNDE  KAPATACAĞIZ.

YARININ DÜNYA TARİHİNİN YENİ RİTÜELLERİNİ AVRASYADA KURULACAK TÜRK BİRLİĞİ BELİRLEYECEKTİR.

DÜNYA HUZURU BU TÜRK RİTÜELLERİ İLE GERÇEKLEŞİP OLUŞACAKTIR,

TÜRK VARLIĞI VE "TÜRKELİ BİRLEŞİK DEVLETLERİ BİRLİĞİ",  BU ÇÜRÜMÜŞ DÜNYAYA YENİ UFUKLAR AÇACAKTIR,

GÜNEŞ NE DEMEK,UFUK NE DEMEK,İNSANLIK NE DEMEK İŞTE O ZAMAN GÖRÜLECEKTİR,

BUNLARIN GERÇEKLEŞMESİ YARINDAN DA YAKINDIR,

ÜSTELİK EMPERYALİZMİN VE DÖNME VE DEVŞİRMELERDEN OLUŞAN DERİN İHANET ÇETESİNİN SIZMALARI VE TÜM AYAK  OYUNLARINA RAĞMEN…!

BU VATAN/YURT BİZİM,

BU ÜLKE BİZİM,

TÜRKİYE CUMHURİYETİ BİZİM,    

ÇÜNKİ,

ERMENİ,MECUSİ,KİPTİ,YEZİDİ,SÜRYANİ,KELDANİ BİLMEM NE MENEM DÖNMELERİNİN DEDELERİ DEĞİL,  BİZİM TÜRK VE KENDİNİ TÜRK NİTELEYEN ATALARIMIZ BU ÜLKEYİ SAVAŞARAK KURDULAR.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ BİZ TÜRKLERE TÜRK ATALARIMIZDAN MİRAS KALMIŞTIR.

MİRASIN BELGESİ, ATATÜRKÜN GENÇLİĞE HİTABESİDİR,

TÜRK CUMHURİYETİNİN TAPUSU DA LOZANDA TESCİL EDİLMİŞTİR.

ANLADINIZ MI!HEY!DERİN İHANET ÇETESİNİN MENSUBU DÖNMELER SİZLERE SÖYLÜYORUZ!

ATALARI SAVAŞMAMIŞ VE HATTA TÜRK ORDUSUNA KARŞI HAİNLİK YAPMIŞ DÖNMELERİN VE ÜMMETÇİ DEVŞİRMELERİN, YUNAN'A HİZMET EDEN HAİN ETHEM TAYFASININ, RUSLARA HİZMET EDEN BAZI CEVAHETİ/ LİVANELİ HAYDUTLARININ VE ERMENİ KOMİTACILARININ, İNGİLİZ'E HİZMET EDEN TARİKATCI ANZAVUR ARTIKLARININ,İŞBİRLİKÇİ NAYLON KÜRT AŞİRETLERİNİN VE KÜRT TEALİ CEMİYETİ HAİNLERİNİN TORUNLARININ,MANDACILARIN,BİLMEM NE TERAKKİPERVER CEMİYETİNDEKİ SOYSUZ VE İŞBİRLİKÇİ  İNSANLARIN TORUNLARININ,YANİ DERİN İHANET İHANET ÇETESİNİ OLUŞTURANLARIN , BUGÜN TÜRKİYE ÜZERİNDE HİÇBİR HAKLARI YOKTUR..!!!

OLAMAZ DA!

DEMOKRASİYİ ARAÇ OLARAK KULLANIP MİLLETİMİZ VE ÜLKEMİZİN ÜZERİNDE AYAK OYUNU DA YAPAMAZLAR!

TÜRK MİLLETİ BUNA İZİN VERMEZ!

MİLLET VE VATAN OLARAK BÜTÜNLÜĞÜ SAVUNUR,

DÖNMELERİN TAKİYYELERİNİ YÜZÜNE VURUR.!

BİZ,

ÖNCE  ATATÜRKÜN  ÖNDERLİĞİNDE GÖZBEBEĞİMİZ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİ KURDUK,

BÜYÜK ÖNDER VE İNSANLIK ABİDESİ ATATÜRKÜN NUTKU YOL HARİTAMIZDIR,

TÜRKİYE CUMHURİYETİ SONSUZA KADAR YAŞAYACAKTIR,

HİÇBİR GÜÇ TÜRKİYE CUMHURİYETİNİN YÜKSELİŞİNİ  ENGELLEYEMEYECEK VE TÜRK MİLLETİNİ ATATÜRK İLKE VE PRENSİPLERİNDEN AYIRAMAYACAK VE BU ATATÜRKÇÜLÜK GÖRÜŞÜNÜ  DEVLETTEN TASFİYE EDEMEYECEKTİR,

F-TİPİ TERÖR ÖRGÜTÜ VE ONUN MEVKİLERİ KAPMIŞ ÇETELERİ ELBET TÜRK MİLLETİ TARAFINDAN TASFİYE EDİLECEKTİR!

SONSUZA KADAR TÜRK DEVLETİ BU ATATÜRKÇÜLÜK FELSEFESİNİ UYGULAYACAKTIR

NİHAİ SONUÇTA İSE TÜRKİYEMİZİN ÖNDERLİĞİNDE HER BİR TÜRK DEVLETİNİN İÇİNDE YER ALACAĞI *BİRLEŞİK TÜRK DEVLETLERİ BİRLİĞİNİ* KURACAĞIZ…..!

KRİPTO DÖNMELER VE ÜMMETÇİ DEVŞİRMELERİN DERİN İHANET ÇETESİ , BU YOLDA TÜRK MİLLETİNİN VE TÜRK BOYLARININ YOLUNA TAŞ KOYAMAZLAR!

BÜTÜN TÜRKLER BİR ÇATI ALTINA TOPLANACAKTIR.

BU BÖYLE BİLİNE!

YÜCE TÜRK MİLLETİ , F-TİPİ TERÖR ÇETESİNİ GEREKEN TARİHİ DERSİNİ VERECEKTİR!

BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU...........!

 

KÖKTÜRKLER