HEDEFTEKİLER

Ergenekon, büyük Türk destanının adıdır. Milletimiz bunu böyle öğrenmiştir. Ancak küreselleşmenin neticesiyle bütün kutsal ve milli değerlerin içi boşaltılırken "Ergenekon" ismi de sanal bir çetenin adı olarak anılmaya başlanmıştır. Aslında böyle bir çete, sanal olarak düşünüldü. Ve kimleri yakıştırdılarsa onları da çete üyesi olarak ilan ettiler. 5 Şubat 2008'de Oval Ofisteki gizli görüşmelerde Ergenekon operasyonlarının yapılacağının gündeme geldiğini, iktidar yanlısı gazetelerden öğrendik. Yani bu operasyonların arkasında da ABD ve AB nin olduğu aşikârdır. Ergenekon operasyonlarının nasıl yapıldığı, kimlere karşı sürüldüğü ve neticelerinden kimlerin karlı çıkacağını düşündüğümüzde zaten durum ortaya çıkmaktadır.

KİMLER ERGENEKON ÇETESİ OLMAKLA SUÇLANDI?

Bu şahısların sıfatları ve düşünceleri bakımından incelediğimizde karşımıza şu tablo çıkıyor:

-          İktidarı eleştirenler, ekonomik ve sosyal yönden iktidarın yanlışlarını, hatalarını dile getirenler;

-          İktidardan beslenen ve iktidarı beslemeyi görev edinenlerden farklı düşünenler;

-          İktidar yanlısı olmayanlar, CUMHURİYETE, ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINA sahip çıkanlar,

-          VATANINA, DEVLETİNE, BAYRAĞINA sahip çıkan ve milleti bilgilendirenler,

-          Yabancılara toprak satmayın, vatan toprağı satılmaz diye direnenler,

-          Cumhuriyetin kazanımları olan kurumların satılmasına karşı çıkanlar,

-          Bankaların, limanların ve milli hassasiyeti olan kurumların satılmasına karşı çıkanlar ve bu                                  satışların geleceğimize getireceği telafi edilemez zararları halk kitlelerine anlatanlar;

-          Devletin bütün kurumlarının yabancılara açılmasına karşı çıkanlar;

-          Kıbrıs ta oynanan ayak oyunlarına verilen tavizleri anlatanlar;

-          PKK ile taviz vermeden mücadele edenler;

-          AB ile ABD ye karşı olanlar;

-          Ilımlı milliyetçiliğe, ılımlı İslam a ve emperyalizmin Afganistan da, Kafkasya da, Ortadoğu ve Afrika da                yaptıklarına karşı çıkanlar,

-          Ermeni diasporasının soykırım yalanlarına karşı çıkan ve onlara kanıtlar göstererek tezlerini çürütenler,

-         "BEN TÜRKÜM,TÜRKÇÜYÜM VE TÜRK MİLLEYETÇİSİYİM/ULUSALCISIYIM" diyenler, Milli ve manevi konularda dik duranlar ve TÜRKLÜKLERİ ile gurur duyanlar.

ERGENEKON OPERASYONLARI NELERİ GÖZDEN KAÇIRDI?

Ergenekon'un esas amacı Büyük Ortadoğu Projesinin gereği Türkiye Cumhuriyetinin ilkelerini yok etmek, rejim değişikliği yapmaktır. TÜRKLERİ VE TÜRK ADINI TASFİYE ETMEK, Bunun içinde Cumhuriyete sahip çıkanlar suçlanarak esas amaç gözden kaçırılmıştır. AB ve ABD'nin "orduyu küçültün, siyasete karışmasını engelleyin" diye istekleri olmuştu. Bu operasyonlarla, orduyu zaafa uğratmanın adımları atılmıştır.

Milletin Türk ordusuna olan sevgisini ve güvenini yok etmenin yolları açılmıştır.Kıbrıs'ta iki millet tek devlet ilkesi ile verilen tavizlerin üstü kapatılmıştır. Kerkük'te, Musul'da, Talafer'de verilen tavizler unutturulmuştur. PKK ile mücadele eden emekli subaylar suçlanarak, şu anda PKK ile mücadele edenlere gözdağı verilmiştir. Ermenilerle diyalog ve yakınlaşma hareketleri gözden kaçırılmıştır.Önerilen İspanyol Modeli ile 8333 km olan kıyılarımızı, İstanbul dan başlayarak; artan iç ve dış borçları ödemek için uluslar arası sermayenin hizmetine sunmayı yasallaştırma faaliyetleri göz ardı edilmiştir. Lozan'da kaldırdığımız adli kapitülasyonları yeniden getirilmesi için Bölge İstinaf Mahkemelerinin yasallaştırılması çalışmaları dikkatten kaçmıştır. Hatta ilk istinaf mahkeme binası AB parası ile Diyarbakır'da yapıldı bile. Bunun anlamı ise  Türkiye de yargı sisteminin federalleşmesidir. Toplum üzerinde psikolojik baskı oluşturuldu. İnsanlar. telefon konuşmalarından dostluk toplantılarından kaçınmaya başladılar. Böylece korku toplumu oluşturarak insanları yalnızlaştırmayı başardılar. ABD nin yaptıklarını ve yapacaklarını geniş kitlelere anlatanlara gözdağı verdiler, insanları pasifleştirdiler. Polis, asker ve halkın arasını açmayı, ulusalcılığın ve Türk milliyetçiliğinin terör ve çete ile anılmasını sağladılar.GAP ın uluslar arası güçler tarafından kullanılması anlaşmalarını yaptılar.Toplumu "darbeciler ve darbeye karşı olanlar" diye ikiye ayırdılar. AKP'ye karşı olanlara darbeci dendi. Darbe paranoyası ile AKP ye karşı olanları sindirerek en etkili darbeyi yaptılar. Süper NATO'nun, BOP'cuların ve onların uzantısı Gladio'nun faaliyetleri gözden kaçırılmıştır.Emperyalizm askeri güç ile işgal edemedikleri ülkelerin direnç güçlerini yok ederek mağlup ederler. Direnç güçleri milletin kendisidir. Millete karşı sorumluluk taşıyan akıl adamlarıdır. Ergenekon ile milli direnç güçleri yok edilmek istenmiştir.Türk milleti Ergenekon ile oyalanırken 2644 sayılı tapu kanununa getirilen yeni düzenlemelerle yabancı şahıslara toprak satışı kapsamı genişletilmiş şirketlere ve cemaatlere toprak satışının önündeki engeller kaldırılmıştır.

ÖZÜNDE TÜRKLERİN VAROLUŞ DESTANI OLAN SAHTE Ergenekon isimli düzmece olaylar zinciri,Türkiye,'nin Federasyonlaşmasının yollarını açmak için planlanan ABD ve AB merkezli bir senaryodur. AKP ye karşı olanları tasfiye operasyonudur. Kurtlar Vadisinde bu sanal senaryo işlenmiştir. Şimdiki Genelkurmay Başkanımız; AB'nin gizli amaçlarının artık aşikârlaştığını, bir konuşmasında söylemişti. AB bundan rahatsız oldu. Ve askeri susturmak için harekete geçildi. Türkiye yi kökünden değiştirmek, bölmek, kendilerine uydurmak isteyenler karşılarında daima Türk Silahlı Kuvvetlerini bulmaktadırlar. Bunun için Ergenekon da hedef Asker olmuştur. Ne yaparlarsa yapsınlar Anadolu Türklerindir. Ve Türk Silahlı Kuvvetleri hep dimdik iç ve dış düşmanların karşısında olacaktır.

 Süheyla KEBABCIOĞLU AKSAY                                                                                                                                  

ARAŞTIRMACI-EĞİTİMCİ

KÖKTÜRKLER PLATFORMU

********************************************************

KÖKTÜRKLER DİYOR Kİ;

TÜRK GENÇLERİ İYİ DİNLEYİN!

ERGENEKON BİRİLERİNİN SAHTEKARCA- KASITLI OLARAK AĞZINDAN DÜŞÜRMEDİĞİ GİBİ BİR İHANET VEYA ÇETE İSMİ ASLA VE ASLA DEĞİLDİR!

BUNU AĞZINA ALANLAR TÜRK MİLLETİNİN EBEDİ DÜŞMANLARIDIRLAR!

BUNLARI İYİ BELİRLE!

ERGENEKON SENİN,ATALARININ VE AİT OLDUĞUN TÜRK MİLLETİNİN/ULUSUNUN VAROLMA DESTANINDIR. SAKIN AKLINDAN ÇIKARTMA.BAZILARININ KASTEN UYDURDUĞU GİBİ BİR GAYRİMEŞRU İSİM DEĞİLDİR.HİRA DAĞI ÜMMETÇİ -DEVŞİRME ARAP MİLLİYETÇİLERİ İÇİN NE KADAR KUTSAL İSE, ERGENEKON ADI DA TÜRKLER İÇİN O KADAR KUTSALDIR!!!!!!!!!!!SİZCE HİRA,KUREYŞ,ZEMZEM,EBU İBNİİ ŞAKŞUK, SAHABE GİBİ İSİMLER GAYRİMEŞRU ÇETELERİN İSMİ OLARAK VEYA VİRÜS İLE PARAZİTLERE İSİM OLARAK KONULSA, ARAPDAN ÇOK ARAP OLAN ÜMMETÇİ -DEVŞİRME ARAP MİLLİYETÇİLERİNİN TEPKİSİ NE OLUR?

F-TİPİ ÇETECİLER  YARGILANSIN!

TÜRK MİLLETİ/ULUSU DİKKAT!

F -TİPİ ÇETE ÖRGÜTÜ MENSUBU ,SALYA SÜMÜK AĞLAYARAK,HERHANGİ BİR MAKAMA SIZMIŞ,BİR RUM, ERMENİ, SÜRYANİ,KELDANİ MECUSİ,YAHUDİ,KIPTİ GÜRCÜ,ÇERKES SERKES,BALKAN GÖÇMENİ POMAK, MOMAK SIRP,YUNAN,HIRVAT,MAKEDON ÇİNGENESİ VEYA BAŞKA BİR ÖZÜRLÜ KRİPTO DÖNME İLE ÜMMETÇİ DEVŞİRME SOYTARILARI,KESİNLİKLE YÜCE TÜRK MİLLETİNE VE ONUN TÜRKÇÜ-ATATÜRKÇÜ MİLLİYETÇİLERİNE KEFEN BİÇEMEZLER.BU YÜCE MİLLETİ/ULUSU YOK ETMEYE ÇALIŞAMAZLAR. TÜRKLERİ YANİ TÜRK MİLLİYETÇİLERİNİ YOK ETMEK İSTEYENLER YANİ,TÜRK E KEFEN BİÇEN BU AYRIKOTLARI İLE ONUN KUTLU DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TÜRKÜ YOK ETMEK İSTEYEN ETNİK ÖZÜRLÜ ÜMMETÇİ DEVŞİRMELERİN SONUNU GÖRMEK İÇİN YAKIN TARİHİMİZİN ATATÜRK DÖNEMİ  SAYFALARINA BİR BAKMAK YETERLİDİR.!

ÇÜNKÜ ,TÜRKİYE ÜLKESİ,TÜRK DEVLETİ VE TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLE VATANIN ASIL SAHİPLERİ BİZ GERÇEK TÜRKLERİN ATALARIDIR.

ATALARI TÜRKİYE DEVLETİNİN KURULUŞU İÇİN SAVAŞMAMIŞ OLAN ÜMMETÇİ DEVŞİRME ÜRÜNÜ F-TİPİ ÇETECİLERİN, BU ÜLKE ÜZERİNDE HER MEVKİDE VE HER KONUMDA OLURSA OLSUNLAR ZERRE KADAR HAKLARI YOKTUR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ GERÇEK TÜRKLERİNDİR........!!!!!!!!!

F-TİPİ ÇETE ÜYELERİ ,GÖSTERDİKLERİ GİZLİ TANIKLARIN SAYILARI NE OLURSA OLSUN, HANGİ AVRUPA YÖNETMELİĞİNE DAYANIRLARSA DAYANSINLAR, SIZDIKLARI MAKAM NE OLURSA OLSUN BİR GÜN ELBET YARGILANACAKLARDIR!!!!!!!

HER DİNDEN VE MEZHEPTEN TÜRK OĞLU TÜRKLER BİZİM KANIMIZ VE CANIMIZDIR.YETERKİ TÜRK OLSUN. ONLAR BİZİM AYRILMAZ  BÜTÜNÜMÜZDÜR.

***BÜTÜN TÜRKLER BİR ORDU***

ANLAYANA!!!!!

KÖKTÜRKLER