ÇÜNKÜ , TÜRKLERİN YARADILIŞ VE VAROLUŞ DESTANLARINA GÖRE ETNİK KÖKENİ GÖK=KÖKTÜRKLERDİR!YANİ TÜRKLER EN DİPDEKİ YERALTINDAKİ KÖKDEN ,EN ÜSTTEKİ GÖK'E KADAR YERYÜZÜNÜN İNSANLARIDIRLAR.KÖKTÜRKLER BİZİ,BİZ KÖKTÜRKLERİZ!

 

                   

Köktürkler ,Türkçü-Milliyetçi Kemalist ilkeleri benimsemiş  kendini TÜRK mensubiyetinde hisseden Bilim adamı,Tarihçi,Gazeteci,araştırmacı-yazar ve düşünürlerden oluşmaktadır. Cumhuriyetle kazanılan çağdaş değerlerden, Türkçü- Milliyetçi Kemalist  ilkelerden taviz vermeyen ,tarihi yazan nesillerin torunları olarak Türklüğümüzle ve Türkçü- Kemalist Atatürkçü Milliyetçiliğimizle ve tüm  Türk kültür değerleriyle gurur duymaktayız. Birlikte yaşarken-üretirken-dünyaya  hakka-hukuka saygılı insanlık penceresinden bakarak insanı-insan olmayı esas alan vede bu değerleri özünde benimseyen her inançtan ve mezhepten Türke  hiçbir ayrım gözetmeksizin ve ne mutlu Türküm diyenlere hem gönül kapımız hemde sitemizin sayfaları açıktır.

 

 

 

Hedefimiz bilim ve insanlık ışığında Dünya ve Türk Milletinin gizlenmiş,çarpıtılmış ve yok sayılmış tarihsel ve kültürel gerçekleri kamuoyuna yansıtabilmektir.

 

KALIN ÇİZGİLERLE ÜSTÜNE BASARAK BELİRTİYORUZ Kİ;KESİNLİKLE POLİTİKA YAPMIYORUZ . HİÇBİR SİYASİ GÖRÜŞÜN  SÖZCÜSÜ DE  DEĞİLİZ.DURDUĞUMUZ YER SORULURSA EĞER;TÜRKLERDEN VE TÜRKİYE İLE TÜRK DÜNYASINDAN YANAYIZ!EN ÖNEMLİSİDE  YARATANIN  ÖNCE  İNSANI , SONRA İSE DİNLERİ -İNANÇLARI YARATTIĞININ  BİLİNCİNDEYİZ.KİŞİ ÖNCE  İNSAN  OLMANIN  ERDEMİNİ  TAŞIMALI  DİYORUZ.İNSAN OLMAKTAN SONRA BİZİM İÇİN TÜRKLÜK VE TÜRK COĞRAFYASI GELMEKTEDİR.TÜRK BOYLARININ ARASINDAKİ İNANÇSAL,DİNSEL VE MEZHEPSEL FARKLILIK LARIMIZ BİZİM İÇİN BİR HİÇTİR VE  BİR ARADA  YAŞAMAYA VE DE TÜM TÜRK BOYLARI İLE *BTD* YANİ *BİRLEŞİK TÜRKELİ DEVLETLERİ*Nİ KURUP YAŞATMAYA ENGEL DEĞİLDİR.YETER Kİ BİRİLERİ ÇIKIP MEZHEP VE BOY İLE OYMAK AYRILIĞI YAPMASIN!

 

Anasını,babasını,kardeşini,milletini,soyunu,sopunu,yurdunu,bayrağını seven ve Türk töresine uygun insani düşüncelere sahip Türk İnsanlarıyız.

 

Türk olmaktan mutlu ve kutlu olan ve bunun için Yaradana Şükreden kişileriz.Bizim için değiştirilebilir olan inançsal öğelerin hiçbir önemi yoktur.Her inanç ve mezhepten Türk bizim kanımız ve canımızdır.Asıl olan öğe bizim için değiştirilemeyen soy birliğidir.

 

İnsanı Yaradandan ötürü seven kişilerin birlikteliğine inanan bir Platformuz .

 

 

 

Genç Türklerin araştırma ve geliştirme yazı ve tespitlerine severek yardımcı olacağımızı bildirir ,gençlerimizin bugün dünyaya kan ve gözyaşı ile emperyalizmi getirmiş olan * global siyonist oligarşinin* kültür emperyalizmine karşı durmasını istiyoruz.

 

BİZ,

 

Bizim değerlerimiz olmayan ve bize modernlik adı altında yabancı işbirlikçileri tarafından empoze edilen,kişiliksiz-renksiz  emperyalist kültürün gayrimilli olan  mankenlik, şarkı, dans, film, yaşam tarzı, dil, lümpenlik, anaya babaya karşı olmak, bencillik, sosyal olamama , asilik, ailesine ve toplumunun değerlerini aşağılama,milletini sevmeme,batıya kapağı atmak, yolunu bulmak, menfaati için herşeyini satmak, devletini ve milletini sevmemek,uyuşturucu bağımlılığı, saçma sapan giyim tarzı,erkeklerin dansöz ve köçek gibi oynaması, pek matah birşeymiş gibi latin ülkelerinin danslarını bilmememenin ayıp olması ,lümpen bar kültürü, lay lay lomculuk,televolecilik,namert ve kalleş avrupalıların emperyalist birliği olan AB-birliğini sevdirme ve onun tek umut olduğu savsatasına inandırma girişimlerine, arabeskçilik yani her türlü kişiliksizleştirme ve Türklerin araplaştırmüsı ve Arap kültür emperyalizmine,Emevi Arap dayatmalarına ve Sünni ortodoksizmin ülkeye ve Türk Milletine/Ulusuna hakim kılınmasının karşısındayız. Bütün bunlar en büyük tehlikeler olarak Türk insanın  zihnini ve kişiliğini çökertme operasyonlarıdır!Türkiyede ve Türk Ülkelerinde Avdetileri baş tacı yapan,yani kripto dönmeleri ve ümmetçi devşirmeleri yönetime ve ülkenin kritik mevkilerine seçen,Türkçü ve Milliyetçi olmayan ,Vatanını ve Milletini sevmeyen,üretmeyi ve düşünmeyi önermeyen ,sadece tüketici ,asalak lümpen insanların bulunduğu toplumlar,AB-Avrupa Birliği gibi Haçlı Emperyalıstlerin önünde köpek kulübesinde bekletilerek önce şeref ve haysiyetlerini ,sonra egemenliklerini ve sonra da  ülkelerini ve devletlerini yitireceklerdir.

 

 

 

Gençlerimizden,  İlimi-Bilimi Esas Alan Türkçü-Milliyetçi Kemalist İlkelerin ışığında ,Türk Milliyetçisinin Dik  Duruşunu Bekliyoruz .Gençlerimize Güveniyoruz.

 

 

 

Atalarımızın yaptığı gibi maddiyat ile maneviyatı dengeleyerek bilim ile gönülü bütünleştireceğiz. Avut-Uyut-Dondur politikalarını uygulayıp bizi ruhsuz-beyinsiz hale getirmek isteyen avrupac-emperyalist zihniyeti deşifre edeceğiz.Batının korkusu güçlü ve köklü Türk geleneğidir.Türk Boylarının birlikteliğidir.Çünkü; Türkler ,dünya görüşleri, hakka-hukuka dayalı tutum ve davranışlari , kadınlarımıza sevgi ve saygıları ile küreselleşmenin insancasını asırlar önce kurduğu dünya imparatorlukları ile gerçekleştirmiştir.

 

BİZE  DÜŞEN  GÖREV; Akıl-Mantık-Bilinç bütünlüğü  içinde,Türkçü -Milliyetçi Kemalist İlkelerin izinde   çok çalışarak ,birbirimizi  sevip  sayarak ,hakka hukuka saygı göstererek Türkü  Dünya Gücü  Yapmaktır.AVDETİLERİN YÖNETİMDE OLMADIĞI BİR ÜLKE DİLEYEREK, SAYGILARIMIZLA DİYORUZ!!!!!!...

 

 

 

                      **********

 

              KÖKTÜRKLERİN

 

 TÜRKÇÜ MİLLİYETÇİ KEMALİST MANİFESTOSU

 

                   

 

                                 YENİ DÜZENLEMELER İLE YENİDEN    HAZIRLANMAKTADIR      !!!!!!!                     

 

 

Duyurular & Haberler

*  TÜRK UYAN!...

*  KÖKTÜRKLER,TÜRKÇÜ-MİLLİYETÇİ KEMALİST YURTSEVER/VATANSE...

 

 

Son 5 Makale... - Tümünü Göster

*  KURTULUŞ SAVAŞINDA KÜRTLER SAVAŞMAMIŞLARDIR!...

*  TÜRK MİLLETİNE!...

*  RUM PATRİKHANESİ KOÇBAŞI MI?...

*  NUHOĞLU TÜRKLERİN VAROLUŞ BAYRAMII!...

*  HZ.NUH'DAN BERİ TÜRKLERE VURUYORLAR!...

*  AVRUPA BİRLİĞİ ZATEN ÇÖKTÜ!NEDEN AB'YE HAYIR D...

 

Son 5 Araştırma... - Tümünü Göster

* TÜRKE KEFEN BİÇMENİN SONU YOKOLMAKTIR(2)!...

* TÜRKE KEFEN BİÇMENİN SONU YOKOLMAKTIR(1)!...

* TÜRK KÖYLERİNDE AÇILMAYA DEVAM EDEN "SERHAT K...

* AYRILIKÇI KÜRT HAREKETİNİN ARKASINDAKİ EMPERY...

* ABD İLE 1947 DE YAPILAN ANLAŞMA DOSYASI...

* TÜRKLERE İFTİRA EDİLEN NAYLON SOYKIRIMLARI DO...

1

420860